Üçü Öldü. Dört Numara Benim Pittacus Lore

ISBN:

Published:

448 pages


Description

Üçü Öldü. Dört Numara Benim  by  Pittacus Lore

Üçü Öldü. Dört Numara Benim by Pittacus Lore
| | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 448 pages | ISBN: | 3.31 Mb

9 kişi kaçtık 1 numara Malezya’da öldürüldü. 2 numara İngiltere’de... 3 numara Kenya’da avlandı. Diğerlerinin peşine düşmeden önce Benim için gelecekler...Dört numara benim. Biz Tam şu an yanınızdan geçiyor olabiliriz.Biz Siz bunu okurken siziMore9 kişi kaçtık 1 numara Malezya’da öldürüldü.

2 numara İngiltere’de... 3 numara Kenya’da avlandı. Diğerlerinin peşine düşmeden önce Benim için gelecekler...Dört numara benim. Biz Tam şu an yanınızdan geçiyor olabiliriz.Biz Siz bunu okurken sizi izliyor olabiliriz. Biz Yaşadığınız şehirde, kasabanızda olabiliriz. Biz Herkes olabiliriz. Biz O günü bekliyoruz. Biz Birbirimizi bulacağız.Biz Bir zafer kazanacağız. Biz Birlikte olabilirsek Biz Kurtuluruz. Siz Siz de kurtulursunuz.Eğer biz kaybedersek her şey yok olur.Buraya dokuz kişi geldik. Sizin gibi görünüyor, sizin gibi konuşuyor ve aranızda yaşıyoruz, ama sizden değiliz.

Hayal ettiklerinizi yapabiliyoruz. Hayal edebileceğiniz güçlere sahibiz. Bugüne kadar gördüğünüz her şeyden daha sağlam ve hızlıyız. Biz, çizgi romanlarda ve filmlerde hayran olduğunuz süper kahramanlarız. Ama gerçeğiz!Planımız büyümek, eğitilmek, güçlenmek, birlik olup onlarla savaşmaktı. Ama bizi bulup savaşı önce onlar başlattı. Şimdi hepimiz kaçıyoruz. Hayatlarımızı gölgelerde, kimsenin bakmayacağı yerlerde geçiriyor, insanların arasına karışmaya çalışıyoruz.

Siz bilmeseniz de aranızda yaşıyoruz. Ama onlar biliyor.Pıttacus loreLorıen’i yöneten yüce bilge, on iki yıldır dünya’da, dünya’nın kaderini belirleyecek savaşa hazırlanıyor. Nerede olduğu belli değil.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Üçü Öldü. Dört Numara Benim":


jamesengland.eu

©2014-2015 | DMCA | Contact us